Dostawa

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo nawet w trakcie dostawy

Wszystkie ceny na naszej stronie zawierają dostawę w standardzie Home Delivery realizowaną przez firmę DTS. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego prócz dbania o jakość naszych produktów, dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Chcemy, aby moment transportu zakupionego przez Ciebie produktu był najprzyjemniejszym momentem dnia. Dzięki dostawie w standardzie Home Delivery realizowanej przez firmę DTS, dajemy Ci możliwość cieszenia się zamówionym produktem bezpośrednio po doręczeniu.

Zamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony nieZamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony niezależnie od wagi i piętra przez doświadczony, dwuosobowy zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, potwierdzeniem zgodności i braku uszkodzeń, ustawieniem w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i wyniesieniem zbędnych opakowań. Dokładamy szczególnych starań, by zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo również w obliczu zagrożenia epidemiologicznego, dlatego nasi dostawcy przestrzegają wszelkich zaleceń i regulacji prawnych związanych z ochroną Państwa zdrowia.

Szczegóły dostawy w standardzie Home Delivery

Dwuosobowy zespół pracowników

Dostawa w wybranej porze dnia

Wniesienie niezależnie od piętra

Rozpakowanie towaru

Drobny montaż mebli tapicerowanych

Ustawienie we wskazanym miejscu

Wyrzucenie opakowań

System śledzenia przesyłek

W ramach realizowanej usługi transportowej otrzymasz link do systemu śledzenia przesyłek, dzięki któremu nie tylko poznasz szczegóły swojego zlecenia, ale także uzyskasz możliwość zmiany adresu i terminu dostawy. Ponadto w ramach systemu powiadomień mail/sms będziemy informować Cię o aktualnym statusie realizacji, a także zweryfikujemy poziom Twojego zadowolenia, które jest dla nas rzeczą najważniejszą.

Czas realizacji zamówienia

Chcemy zapewnić Ci wysokiej jakości produkty w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego czas realizacji zamówienia w naszym sklepie wynosi standardowo 5 tygodni. Z myślą o klientach, którzy chcą szybciej otrzymać swoje zamówienie, mamy w ofercie również produkty z krótszym terminem realizacji. Poinformujemy Cię o momencie ukończenia realizacji Twojego zamówienia i przekazania go do wysyłki, byś nie był zaskoczony wizytą profesjonalistów realizujących dostawę.

W związku z pandemią koronowirusa, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub miejsca dostarczenia przesyłki, szczególnie w sytuacji gdyby wskazany przez Państwa adres został objęty kwarantanną. Jednocześnie chcemy zapewnić Państwa, że na bieżąco reagujemy na sytuację i nowe komunikaty, tak by zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo, również w tym nietypowym okresie.