fbpx
Szukaj

W standardzie Home Delivery

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo nawet w trakcie dostawy

Wszystkie ceny na naszej stronie zawierają dostawę w standardzie Home Delivery realizowaną przez firmę DTS. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego prócz dbania o jakość naszych produktów, dbamy także o ich bezpieczeństwo i właściwe doręczenie. Chcemy, aby moment transportu zakupionego przez Ciebie produktu był najprzyjemniejszym momentem dnia. Dzięki dostawie w standardzie Home Delivery realizowanej przez firmę DTS, dajemy Ci możliwość cieszenia się zamówionym produktem bezpośrednio po doręczeniu.

Zamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony nieZamówiony przez Ciebie produkt zostanie wniesiony niezależnie od wagi i piętra przez doświadczony, dwuosobowy zespół, który zajmie się jego rozpakowaniem, potwierdzeniem zgodności i braku uszkodzeń, ustawieniem w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i wyniesieniem zbędnych opakowań. Dokładamy szczególnych starań, by zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo również w obliczu zagrożenia epidemiologicznego, dlatego nasi dostawcy przestrzegają wszelkich zaleceń i regulacji prawnych związanych z ochroną Państwa zdrowia.

Szczegóły dostawy w standardzie Home Delivery

Dwuosobowy zespół pracowników

Dostawa w wybranej porze dnia

Wniesienie niezależnie od piętra

Drobny montaż mebli tapicerowanych

Rozpakowanie oraz ustawienie we wskazanym miejscu

System śledzenia przesyłek

W ramach realizowanej usługi transportowej otrzymasz link do systemu śledzenia przesyłek, dzięki któremu nie tylko poznasz szczegóły swojego zlecenia, ale także uzyskasz możliwość zmiany adresu i terminu dostawy. Ponadto w ramach systemu powiadomień mail/sms będziemy informować Cię o aktualnym statusie realizacji, a także zweryfikujemy poziom Twojego zadowolenia, które jest dla nas rzeczą najważniejszą.

Czas realizacji zamówienia

Chcemy zapewnić Ci wysokiej jakości produkty w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego czas realizacji zamówienia w naszym sklepie wynosi standardowo 5 tygodni. Z myślą o klientach, którzy chcą szybciej otrzymać swoje zamówienie, mamy w ofercie również produkty z krótszym terminem realizacji. Poinformujemy Cię o momencie ukończenia realizacji Twojego zamówienia i przekazania go do wysyłki, byś nie był zaskoczony wizytą profesjonalistów realizujących dostawę.

Dostawa naszych produktów trwa pięć tygodni. Niektórym może się wydawać, że to dużo, jednak warto wiedzieć, że na czas dostawy składa się również proces produkcji mebla – tworzymy go dla Ciebie od podstaw.

Po złożonym zamówieniu wiemy już, jaki produkt będziemy tworzyć przez następne tygodnie. Zamawiamy więc wyselekcjonowane tkaniny najlepszej jakości, aby Twój komfort użytkowania był jak najwyższy, a mebel pięknie się prezentował. Dobór tkanin nie jest przypadkowy – starannie dopasowaliśmy rodzaj materiału do konkretnych modeli foteli, kanap, narożników czy hockerów. Dzięki temu obicia naszych produktów są niezwykle trwałe, a także zupełnie niepowtarzalne.

Gdy na miejscu pojawią się już tkaniny, kolejny etap to krojenie i szycie mebla. Proces wykrawania i łączenia materiałów jest dla nas bardzo ważny, bo m.in. od niego zależy trwałość produktu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odszyć Twój mebel z jak największą precyzją. Co ważne, posiadamy własną krojownię tkanin, więc możesz mieć pewność, że dopilnujemy jakości wykonania Twojego zamówienia. Te działania zajmują nam około tygodnia.

Następnie przychodzi czas na postawienie konstrukcji, czyli stolarkę oraz wypełnienie pianką poliueretanową. Nasze meble tworzymy z pasją, z najwyższej jakości drzewa bukowego. Tak solidna konstrukcja jest gwarancją jakości i trwałości naszych produktów. Posiadamy własną krojownię pianki i zmaszynowaną stolarnię, wyposażoną w maszyny CNC, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad wszystkimi etapami produkcji Twojego mebla – tworzymy go dla Ciebie od podstaw w naszym rodzinnym zakładzie.

Ostatni etap produkcyjny to tapicerowanie, czyli pokrywanie konstrukcji z buku i pianki odpowiednim materiałem, w wybranym przez Ciebie kolorze. Efekt końcowy niezmiennie nas zachwyca i cieszy, że produkt, który do Ciebie dotrze został przygotowany z ogromną precyzją i sercem włożonym w codzienną pracę.

W końcu mebel jest pakowany, odpowiednio zabezpieczony i przeznaczony do wysyłki.

Warto wiedzieć, że ceny na naszej stronie zawierają dostawę w standardzie Home Delivery, realizowaną przez firmę Zadbano. Oznacza to, że zakupiony produkt nie tylko dostarczymy, ale też wniesiemy do mieszkania niezależnie od wagi i piętra, a następnie rozpakujemy i potwierdzimy zgodność z zamówieniem oraz brak uszkodzeń.

W dużym skrócie ten proces wygląda następująco:

  • Pierwsze dwa tygodnie – oczekiwanie na tkaniny.
  • Trzeci tydzień – krojenie i szycie mebla.
  • Czwarty tydzień – przygotowanie stolarki i pianki. Następnie mebel jest tapicerowany i pakowany do wysyłki.
  • Piąty tydzień – wysyłamy do Ciebie gotowy mebel.

Cały proces produkcji mebla odbywa się w naszym rodzinnym zakładzie – to tam kroimy, szyjemy, tworzymy drewniane konstrukcje i tapicerujemy Twój wymarzony mebel, abyś w dniu dostawy otrzymał produkt, który będzie zachwycał Cię za każdym razem, gdy na niego spojrzysz.

Jeśli chcesz mieć w domu wyjątkową kanapę czy fotel, dobrze trafiłeś!

W związku z pandemią koronowirusa, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub miejsca dostarczenia przesyłki, szczególnie w sytuacji gdyby wskazany przez Państwa adres został objęty kwarantanną. Jednocześnie chcemy zapewnić Państwa, że na bieżąco reagujemy na sytuację i nowe komunikaty, tak by zapewnić Państwu komfort i bezpieczeństwo, również w tym nietypowym okresie.

Reklamacja
Zamówienie specjalne
Śledzenie zamówienia

tel.: +48 575 303 577
e-mail: sklep@kanapeo.pl