fbpx
Szukaj

Kanapeo to miejsce, które zapewni Twojemu wnętrzu komfort i styl. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży meblowej starannie dobieramy ofertę. Nasze produkty posiadają unikatowy design, estetykę oraz wysoką jakość wykonania. Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy je na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia.


Kanapeo – rodzinna firma
z trzydziestoletnim doświadczeniem

Kanapeo to rodzinna firma z 30-letnią tradycją. Od trzech dekad zajmujemy się profesjonalną produkcją mebli, mając kontrolę nad każdym z etapów powstawania produktu.

Przez 30 lat nieustannie się rozwijaliśmy. Nasz rodzinny zakład wyposażyliśmy w krojownię tkanin oraz krojownię pianek. Dzięki temu wszystkie etapy produkcji odbywają się na miejscu, a my bierzemy udział w każdym z nich. Posiadamy również zmaszynowaną stolarnię, wyposażoną w maszyny CNC. To właśnie tam tworzymy stelaże naszych mebli. Do tego celu wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane drewno bukowe, aby konstrukcja była solidna, trwała i służyła Ci przez długie lata.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w swojej dziedzinie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie, a w każdy mebel wkładają ogrom pracy i serca. To sprawia, że produkty Knapeo są oryginalne i wyjątkowe. Projektujemy, modelujemy i tworzymy je od podstaw, by mebel w Twoim domu był perfekcyjny w każdym calu.

Wyselekcjonowane materiały w połączeniu z naszym doświadczeniem mogą dać tylko jeden rezultat – meble skrojone na miarę Twoich potrzeb!


Co nas wyróżnia?

  • zakład w własną krojownią tkanin i pianek
  • zmodernizowana stolarnia z maszynami CNC
  • trzydziestoletnia tradycja i doświadczenie
  • własna produkcja od koncepcji po realizację
  • doglądanie mebla na każdym etapie jego powstawania

Wiesz już o nas niemal wszystko. Nie pozostaje więc nic innego, jak wybrać z naszej oferty Twój wymarzony mebel, a my zajmiemy się resztą. Przygotujemy go dla Ciebie z największą starannością i dostarczymy wprost do Twojego domu.


Jesteśmy w zasięgu ręki

Skontaktuj się z nami mailowo: sklep@kanapeo.pl
lub telefonicznie: +48 575 303 577
lub w konkretnej sprawie poprzez formularz:

Formularz kontaktowy dla zamówienia specjalnego

Formularz reklamacyjny

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich płatności

Więcej o bezpiecznych płatnościach

Zapewniamy komfortową dostawę w cenie

Więcej o standarcie Home Delivery

Reklamacja
Zamówienie specjalne
Śledzenie zamówienia

tel.: +48 575 303 577
e-mail: sklep@kanapeo.pl