fbpx
Szukaj

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji mebli marki OA. Prezentowana seria kosmetyków została nagrodzona DIAMENTEM meblarstwa 2020. Najważniejszą ich cechą jest to, że są wolne do szkodliwych związków PFC oraz zostały przebadane dermatologicznie i nie wykazały własności uczulających. Zostały stworzone w trosce o zdrowie ludzi i zwierząt, a ich produkcja uwzględnia kwestie ochrony środowiska.

Produkty OA radzą sobie z większością najpopularniejszych zabrudzeń w naszych domach: plamy po kawie, soku, winie, ketchupie, sosach, szmince, gumie do żucia czy kredkach. Odznaczone łapy naszych pupili, artystyczna twórczość najmłodszych czy zacieki na roletach również nam niestraszne! Skuteczność zależy od rodzaju zabrudzenia oraz jego świeżości. “Stare” plamy wymagają niekiedy kilkukrotnego czyszczenia, a marker permanentny usuwany jest w 90%.

CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA

OA SOFA CARE to uniwersalny środek do czyszczenia tapicerki materiałowej. Zaawansowany produkt wykorzystując innowacje technologiczne wnika w głąb tkaniny, rozpuszcza brud, skutecznie usuwa plamy i złuszczony naskórek, który jest pożywką dla rozwoju grzybów, bakterii i roztoczy. Nie pozostawia smug i zacieków zawiera aktywne cząsteczki nanosrebra, które nadają tkaninie długotrwałą świeżość, a zawarte w  produkcie związki na bazie cynku skutecznie eliminują przykre zapachy. 

Zalecany do codziennej pielęgnacji sof, krzeseł tapicerowanych oraz tapicerki samochodowej. 

OA STAIN ELIMINATOR to silnie skoncentrowany produkt do usuwania zabrudzeń nierozpuszczalnych w wodzie. Usuwa gumę do żucia, kleje, tłuste plamy, tusz czy wosk ze świec.

Produkt dedykowany do miejscowego usuwania trudnych zabrudzeń z tapicerki, wykładzin, powierzchni zmywalnych.

IMPREGNACJA

OA SOFA PROTECTOR to środek ochronny do tkanin tworzący warstwę hydrofobową. Produkt wnika głęboko w strukturę włókien i wiąże się z nimi, tworząc mikroskopijną powłokę odpychającą wodę i zabrudzenia. Skutecznie zabezpiecza materiał przed chłonięciem wilgoci, tłuszczu oraz ludzkiego potu, ułatwiając usuwanie wszelkich zabrudzeń. Zaimpregnowana powierzchnia wykazuje paroprzepuszczaność, dzięki której wilgoć bez trudu opuszcza strukturę tkaniny tworząc niekorzystne warunki do rozwoju bakterii i pleśni. Dodatkowo aktywne cząsteczki srebra chronią tkaninę pozwalając przez długi czas utrzymywać jej świeżość. 

Zalecany do impregnacji sof, krzeseł tapicerowanych, tapicerki samochodowej, odzieży narciarskiej oraz butów. 

Reklamacja
Zamówienie specjalne
Śledzenie zamówienia

tel.: +48 575 303 577
e-mail: sklep@kanapeo.pl